Ktorý Samsung Galaxy si mám vybrať?

Väčšina z vás trávi niekoľko hodín denne na zariadeniach, ako Samsung Galaxy. Sú stredobodom nášho denného digitálneho života, no nie sú bezchybné. Preto je dôležité mať vhodné doplnky Samsung Galaxy.

Tu je niekoľko druhov príslušenstva, z ktorého si môžete vybrať:

Obal

Aj keď sú telefóny Samsung Galaxy sofistikované, nie sú veľmi robustné, najmä ak vám spadne. Opravy sú drahé. Ochranné obaly vás však od takýchto rizík ochránia.

Doplnky Samsung Galaxy

Obaly sú dostupné v rôznych materiáloch a poznáme niekoľko druhov, na rozličné potreby. Podľa svojich potrieb si teda vyberte ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Sú tiež veľmi užitočné ako osobné propagačné dary.

Slúchadlá

Od hovorov až po počúvanie hudby na verejnosti, kvalitné slúchadlá zlepšujú využiteľnosť vášho telefónu. Vyberte si tie, ktoré splnia vaše potreby a preferencie.

Ochranní sklíčko

Ak už máte obal na svoj mobil, tak už myslíte na šanovanie svojho telefónu. K tomu ale prirátajte aj kvalitnú ochranu obrazovky. Môže ísť o fóliovú, či sklenenú verziu, no práve sklenené sú najspoľahlivejšie. Sú trvácnejšie a majú väčšiu výdrž než plastové verzie. Keďže obrazovky sú väčšinou tiež zo skla, ochranná vrstva tak bude realistickejšia a nosením vo vrecku sa nepoškriabe.

Rýchla nabíjačka

Máme dobrú správu. Na úplne nabitie už nemusíte čakať hodiny. Nové smartfóny Samsung Galaxy majú schopnosť rýchleho nabíjania. Plnú batériu tak môžete mať už za pár minút, no najviac hodinku. Na to však potrebujete modernú rýchlu nabíjačku. Aj keď tie už sú dostupné k niektorým smartfónom Samsung Galaxy, dokúpenie kvalitného doplnku je vhodné. 

Externé batérie

Dnešné smartfóny Samsung Galaxy sú výkonnejšie než predchádzajúce modely, či výrobky iných značiek. Aj napriek tomu sa môže stať, že váš mobil jednoducho nebude stíhať vašim aktivitám. Preto sa oplatí mať externú nabíjačku, ktoré vás dostanú z každej kaše. Ich kapacita sa líši, no tie, ktoré disponujú kapacitou v tisícoch mAh vám postačia na niekoľko úplných nabití smartfónu, než ich samotné budete musieť dobiť.

Náhradné nabíjacie kábliky

Ak využívate bezdrôtové nabíjanie môžete to považovať za zbytočný výdaj, no náhradné nabíjacie kábliky sa najviac zídu v urgentných prípadoch, nie počas bežného dňa. Kábliky majú rozličnú kvalitu a mnohé majú vysokú lámavosť. Keď sa vám pokazí, prichádzate o veľmi dôležitú súčasť vášho smartfónu. Náhradne kábliky nie sú drahé, no výber kvalitného je veľmi dôležitý.

Z rovnakej kategórie:

Comments are closed.