Thermana Laško Spa Resort je vaša dokonalá relaxačná destinácia

Každá izba v kúpeľnom rezorte Thermana Laško je útulne vybavená všetkým zariadením a vybavením, ktoré si môžete priať. Jej súčasťou je aj balkón, z ktorého sa otvára výhľad buď na rieku, alebo na hory. K dispozícii je aj minibar, v ktorom nájdete výrobky za primerané ceny, čo je v súčasnosti trochu zriedkavé. 

Okrem rýchleho a spoľahlivého Wi-Fi pripojenia v celom hoteli sa môžete pripojiť aj bez toho, aby ste opustili pohodlie svojej izby. So všetkými zariadeniami hotela je tiež veľmi malá šanca, že sa vám podarí stráviť viac času v izbe pre hostí. Samozrejme, pre prípady, keď by ste chceli zostať len vo svojej izbe, sú na televízore s plochou obrazovkou k dispozícii káblové kanály v angličtine.

. Kúpele ponúkajú vysokokvalitné relaxačné zážitky, ktoré podporujú zdravší životný štýl ich návštevníkov.

Kúpeľne s vlastným sociálnym zariadením

Okrem hviezdneho vybavenia hotela stojí za zmienku aj vlastná kúpeľňa. Kúpeľne sú tiež mimoriadne moderne zariadené s obrovským zrkadlom a sprchovacím kútom. Využívať môžete aj toaletné zrkadlo a sušič vlasov. Mydlo aj šampón sú vo veľkých dávkovačoch, takže sa nemusíte obávať, že by vám počas pobytu došli zásoby. 

Termálne Bazény

Vonkajší bazén s relaxačnou termálnou vodou je nepochybne najlepšou a najpozoruhodnejšou súčasťou kúpeľného rezortu Thermana Laško. Ak vaša návšteva pripadne na zimný mesiac a vonku sa zdá byť chladno a tma, zamilujete si úžasný zážitok, ktorý vám termálne bazény môžu ponúknuť. 

Avšak aj v prípade, že ho navštívite v letnom mesiaci, keď je vonku horúco a teplo, môžete očakávať, že zážitok bude stále rovnako nezabudnuteľný. Ak to neviete, je už dokázané a otestované, že termálna voda je dokonalá nielen pre vašu pokožku, ale aj pre vaše zdravie vo všeobecnosti. 

Tešiť sa môžete aj na vnútorné a vonkajšie bazény, pričom v jednom z nich sa nachádza tobogán, ktorý si obľúbili rodiny s deťmi. 

Z rovnakej kategórie:

Comments are closed.