Najlepšie hotely Lasko Slovinsko pre prvonávštevníkov 

Ak navštevujete Lasko po prvýkrát, nájdenie najlepších hotelov v Lasko Slovinsku by malo byť vašou prioritou číslo jeden. Koniec koncov, so všetkými rozprávkovými hotelmi rozmiestnenými v tejto oblasti je celkom pochopiteľné, ak budete zmätení a ohromení. 

Aby bola vaša prvá cesta do Lasko nezabudnuteľná, tu sú niektoré z hotelov, ktoré si môžete pridať na zoznam potenciálnych ubytovacích zariadení:

Penzión Cater

Penzión Cater je obľúbený medzi tými, ktorí hľadajú cenovo dostupnejšie ubytovanie v porovnaní s priemernými trojhviezdičkovými hotelmi. Ponúka izby vhodné pre domácich miláčikov, reštauráciu, bezplatné parkovanie, stravovanie pre deti a dokonca aj možnosť pešej turistiky. 

K dispozícii sú aj rodinné izby, rybolov, výhľad na pamiatky, súkromné parkovisko a detské ihrisko. Tento úžasný hotel je skvelou voľbou, ktorá sa nachádza 1,2 km od centra mesta. Vychutnajte si skvostné jedlá podávané v reštaurácii a presvedčte sa sami, prečo tento hotel ponúka skvelú hodnotu pre prvých návštevníkov.

Ak navštevujete Lasko po prvýkrát, nájdenie najlepších hotelov v Lasko Slovinsku by malo byť vašou prioritou číslo jeden.

Hotel Thermana Park Lasko

Hotel Thermana Park Lasko ponúka skvelé izby za veľmi rozumné ceny. Zabaviť sa môžete vo vonkajšom vyhrievanom bazéne, v bare pri bazéne a dokonca aj v aquaparku. K dispozícii je aj lyžovanie a izbová služba. Kto by si nechcel nechať doručiť izbovú službu, však?

 Vďaka svojej polohe len 0,8 km od centra mesta a ako jeden z najobľúbenejších hotelov Lasko v Slovinsku si mnohí návštevníci, ktorí ho navštívia prvýkrát, obľúbili najmä fitnescentrum, reštauráciu, bar, možnosti turistiky a raňajok v tomto pokojnom hoteli, ktorý je vhodný pre rodiny. 

Hotel Zdravilisce – Thermana Lasko

Hotel Zdravilisce – Thermana Lasko ponúka výber pekných izieb za skvelé ceny. Hostia oceňujú aj fitnescentrum, reštauráciu, izbovú službu, vonkajší bazén a lyžovanie, ktoré sú v hoteli k dispozícii.

Pohodlný hotel poskytuje aj služby práčovne, starostlivosti o deti, turistiky, raňajok a baru, ktoré návštevníci, ktorí ho navštívia prvýkrát, zaručene ocenia. Hotel sa nachádza len 0,7 km od centra mesta a na oddych a relaxáciu je ideálna aj vírivka. 

Penzión Park Lasko

V penzióne Park Lasko je k dispozícii aquapark, bezplatné parkovisko, izby vhodné pre domáce zvieratá, izbová služba a bar. Ceny izieb sú tu primerané. Ako jedna z popredných možností hotelov Lasko Slovinsko ponúka Penzion Park aj práčovňu, rodinné izby, požičovňu bicyklov, tenis a dokonca aj kozmetický salón, ktorý si návštevníci, ktorí ho navštívia prvýkrát, nemôžu vynachváliť. Hotel má tiež ideálnu polohu len 0,9 km od centra mesta. 

Villa Aina Boutique Hotel

Villa Aina Boutique Hotel je hotel vhodný pre rodiny s deťmi, ktorý ponúka vysokokvalitné služby za skvelú cenu. Na hotelových hostí čaká bar, aquapark, izbová služba, lyžovanie, turistika, izby vhodné pre domáce zvieratá, výhľad na hory, wellness centrum, kúpele, vírivka a ďalšie. 

Deti aj dospelí sa určite zabavia v aquaparku, ktorý ešte zvyšuje hodnotu, ktorú môže ponúknuť jeden z najlepších hotelov v Lasko v Slovinsku. 

Vila Monet

Vila Monet ponúka neuveriteľné izby za výhodné ceny, izbovú službu, bezplatné parkovanie, bufet pre deti, bar a úžasný výhľad na mesto. Ako jeden z popredných hotelov v Lasku v Slovinsku má aj krytý detský kútik, rodinné izby, službu organizácie výletov, práčovňu a ďalšie. 

Z rovnakej kategórie:

Comments are closed.