Zažite luxusný pobyt v hoteli Thermana Laško

Hotel Thermana Laško je pohodlný, sofistikovaný a moderný hotel, ktorý sľubuje, že splní všetky vaše očakávania a ešte viac. Hotel, ktorý bol postavený v roku 2021, je reprezentantom najnovších prírastkov čistého luxusu v najnovšom komplexe situovanom na brehu malebnej rieky Savinja.đ

Kde sa hotel nachádza?

Komplex nájdete v nedotknutom prírodnom prostredí pozdĺž rieky Savinja so sviežimi kopcami v pozadí.

Hotel Thermana Laško a rieka Savinja
Hotel Thermana Laško a rieka Savinja

Nad hotelom sa týči majestátny vrch Hum, nazývaný aj „Laški Triglav“, z ktorého je malebný výhľad na Laško. Do centra mesta Laško sa dostanete len za 15 minút osviežujúcej prechádzky po navrhnutých turistických chodníkoch tiahnucich sa po oboch stranách rieky Savinja. 

Miesto na parkovanie  

Hoteloví hostia môžu bezplatne parkovať na priestranných parkoviskách pri hoteli a tiež v garáži. Tá je platená a nachádza sa v areáli hotela. 

Čas ubytovania a odubytovania 

Počas príchodu do hotela budete informovaní, že izby budú k dispozícii po druhej hodine popoludní. Medzitým musíte uvoľniť svoju izbu do 11. hodiny dopoludnia v deň odchodu. 

Kapacita horela

Hotel Thermana Laško ponúka svojim hosťom možnosť vybrať si zo 7 hotelových apartmánov a 181 najmodernejších hotelových izieb.

Čo hotel ponúka

Hotelový komplex ponúka nekonečné možnosti, ako si pod jednou strechou užiť a dopriať si dokonalý relax tela i mysle. 

Vaša cesta sa môže začať v bazéne s termálnou vodou. Tu si môžete vychutnať osviežujúci pohár termálnej vody Laško, ktorá môže revitalizovať a stimulovať vaše telo a zároveň zlepšiť vašu pohodu. 

Videoprezentácia Hotela Thermana Laško, Slovinsko

Pod nádhernou sklenenou kupolou termálneho centra nájdete aj širokú ponuku úžasných vodných relaxácií. K dispozícii je aj wellness centrum, ktoré ponúka zaujímavý výber kúpeľov, masáží a ďalších vysokokvalitných rozmaznávajúcich služieb a relaxačných procedúr. 

Jednou z nich sú Wellness procedúry s pivom a medom, ktoré poskytujú jedinečný zážitok, ktorý nájdete len v Lasku, a preto sa oplatí ich vyskúšať. 

Ďalší zážitok, ktorý musíte vyskúšať, nájdete v Thermana & Veda Ayurveda Centre Laško. Nájdete tu tím indických odborníkov, ktorí vám pomôžu detoxikovať vaše telo a výrazne vám priblížia všetku východnú múdrosť, ktorá podporuje dobré zdravie. 

Váš žalúdok zaručene poteší aj ponuka hotelovej kuchyne. Vaše chuťové poháriky si budú môcť vychutnať ich gurmánske špeciality v hoteli alebo À la carte. Môžete si tiež vychutnať príjemné prostredie kaviarne so širokou ponukou všetkých druhov dezertov a nápojov. K dispozícii je aj pestrý zábavný program, ktorý môže vašu dovolenku posunúť na úplne novú úroveň. 

Tu sú ponuky, ktoré môžete vyskúšať a nájsť v tomto výnimočnom hoteli:

 • Reštaurácie a Kaviarne
 • Kongresové centrum
 • Fitness centrum
 • Sauna centrum
 • Termálne centrum so sklenenou kupolou
 • Hala s termálnou pitnou vodou
 • Thermana & Veda Ayurveda centrum
 • Wellness Spa centrum

Hotelové ocenenia, certifikáty a vyznamenania  

Od otvorenia hotela pre turistov a cestujúcich získal už niekoľko ocenení, certifikátov a vyznamenaní:

 • Spoločnosť šetrná k včelám
 • Najlepší bazén za roky 2008 až 2019
 • Najlepšie wellness od roku 2008 do roku 2019
 • Certifikát výnimočnosti – Portál Holiday Check od roku 2014 do roku 2019
 • Hotel vhodný pre konferencie
 • Zelená ubytovacia značka v roku 2015
 • Certifikát Halal v roku 2012
 • EDEN – Laško ako európska destinácia výnimočnosti v roku 2013
 • Európska cena za zdravie a kúpele v roku 2017
 • Environmentálna značka EÚ v rokoch 2010 a 2019
 • Laško je najkrajším slovinským kúpeľným mestom v roku 2012
 • Prestížna cena Zoover Awards za roky 2013 až 2015
 • Superior **** S v roku 2011
 • Ocenenie TripAdvisor Travelers‘ Choice Award v rokoch 2009 až 2019 

Špeciálne balíky a programy v hoteli Thermana Laško 

Počas pobytu v hoteli si môžete vybrať z mnohých špeciálnych programov a balíkov, z ktorých niektoré sú nasledovné:

Ajurvédsky omladzovací program   

Program omladzovania podľa ajurvédy trvá od 1. januára do 30. decembra 2022. Môžete si vybrať medzi 4 dňami a 3 nocami a 6 dňami a 5 nocami. Program je k dispozícii za cenu od 161 € na osobu a noc.

Ajurvéda v hoteli Thermana
Ajurvéda praktizovaná v hoteli Thermana je systém tradičnej medicíny, ktorý pochádza z Indie

Thermana vás hýčka 

V tomto roku 2022 si môžete vybrať z niekoľkých termínov: od 9. januára do 18. februára, od 6. marca do 15. apríla, od 18. apríla do 23. apríla a od 2. mája do 24. júna. Tento program trvá 3 dni a 2 noci v cene od 74 € do 62,90 € na osobu a noc.

Programy na cvičenie jogy  

Programy jogy v hoteli môžete využiť od 2. januára do 30. decembra 2022. V cene 130 € na osobu a noc si môžete vybrať medzi 7 nocami a 8 dňami alebo 2 nocami a 3 dňami.

Program Wellness Bootcamp   

Od 2. januára do 30. decembra môžu hoteloví hostia využívať aj hotelový program Wellness Bootcamp. Môžete si vybrať balík na 3 noci a 4 dni alebo na 7 nocí a 8 dní. Možné sú aj dni navyše a cena programu je 249 € na osobu a noc.

Izby

Hotel Thermana Laško ponúka výber a výnimočnú ponuku izieb ako žiadny iný hotel. Ako už bolo spomenuté, hotel má 181 moderných a plne vybavených izieb a 7 apartmánov, ktoré sú príjemne zariadené, aby bol váš pobyt ešte nezabudnuteľnejší. 

Izby sú vybavené televízorom, minibarom, bezdrôtovou sieťou LAN, bezplatným pripojením na internet a telefónom. Všetky izby sú tiež vybavené vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou, županom a sušičom vlasov. Ak si želáte, môžete si objednať aj izbu s balkónom a panoramatickým výhľadom na rieku Savinja. 

Keď budete mať nabudúce pocit, že vaše telo a myseľ potrebujú trochu rozmaznávania a omladenia, hotel Thermana Laško si určite zaslúži byť na vrchole zoznamu miest, ktoré by ste mali navštíviť. Tento hotel nemá konkurenciu, pokiaľ ide o vynikajúce zážitky, ktoré si určite uchováte do konca života. 

Z rovnakej kategórie:

Comments are closed.