Skúmanie starovekých zázrakov – výlety z Hurghady k pyramídam v Luxore

Vydajte sa na fascinujúcu cestu faraónskou civilizáciou s našimi celodennými výlety do Hurghady. Či už si vyberiete pohodlný autobusový zájazd, luxusný súkromný výlet alebo dobrodružstvo v malej skupine minivanom, odhalíte tajomstvá Údolia kráľov. Preskúmajte hrobky starovekých faraónov vrátane legendárneho kráľa Tutanchamóna a obdivujte veľkoleposť chrámu v Karnaku a architektonické zázraky kráľovnej Hatšepsut. Objavte tajomstvá faraónov pri návšteve pyramíd, záhadnej Veľkej sfingy a pozoruhodného Egyptského múzea, ktoré je domovom nespočetných historických pokladov.

Nezabudnuteľné aktivity pre rodiny v Hurghade

Vytvorte si v Hurghade nezabudnuteľné rodinné spomienky vďaka množstvu aktivít vhodných pre všetky vekové kategórie. Vydajte sa so skupinou na plavbu morskou loďou, prenajmite si súkromnú jachtu alebo sa preháňajte po vlnách na súkromnom motorovom člne. Ponorte sa do azúrových vôd a plávajte s delfínmi, pozorujte tieto pôvabné tvory, šnorchlujte uprostred pulzujúceho morského života a relaxujte na nedotknutých plážach ostrova Orange Bay alebo Paradise. Hurghada ponúka raj dobrodružstiev pre rodiny.

Vydajte sa na vzrušujúce púštne safar.

Vzrušujúce dobrodružstvá pre deti a dospievajúcich

Pre rodiny s deťmi a tínedžermi ponúka Hurghada množstvo vzrušujúcich aktivít. Pozrite si očarujúce predstavenie s delfínmi a zažite radosť z plávania s týmito inteligentnými morskými bytosťami v bazéne. Zažite adrenalín pri jazde na štvorkolkách v rozľahlej púšti Hurghada, vydajte sa na podmanivý výlet džípom do beduínskej dediny, užite si jazdu na ťave a zažite ďalšie vzrušujúce dobrodružstvá prispôsobené mladým objaviteľom.

Romantické úteky pre novomanželov a páry

Hurghada vytvára podmienky pre romantické úteky, a preto je ideálnou destináciou pre novomanželov a páry na svadobnej ceste. Zažite vzrušenie z jazdy na štvorkolkách do beduínskeho tábora pri západe slnka, pocíťte vietor pod krídlami pri lete padákom a preskúmajte fascinujúci podmorský svet prostredníctvom potápania, kde na vás čakajú pestrofarebné ryby a nádherné koralové útesy. Doprajte si chvíle luxusu a oddychu na pokojnom ostrove Giftun a vychutnávajte si pokoj okolia so svojou milovanou osobou. Hurghada ponúka dokonalú kombináciu dobrodružstva a romantiky pre páry, ktoré hľadajú intímny oddych.

Celodenný výlet za šnorchlovaním v dome delfínov z Hurghady

Vydajte sa na čarovný celodenný výlet do Domu delfínov z Hurghady v cene 25,00 USD. Staňte sa svedkami pôvabu delfínov, keď ich budete pozorovať a plávať s nimi. Doprajte si vodné športy, vychutnajte si chutný obed a užite si bezproblémové transfery. Tento výlet je prispôsobený pre rodiny a je ideálnou aktivitou pre deti.

Super Jeep Safari výlet z Hurghady Púštne safari

Vydajte sa na vzrušujúce púštne safari s naším výletom Super Jeep Safari v cene 25,00 USD. Preskúmajte púštnu krajinu na štvorkolkách ATV, Spider Cars a vozidlách 4×4. Navštívte beduínsku dedinu, vychutnajte si jazdu na ťavách a vychutnajte si večeru pri grilovaní spolu s tradičným predstavením. Tento výlet sľubuje dobrodružný večer pod hviezdami púšte.

Z rovnakej kategórie:

Comments are closed.