Najlepšie drevené vláčiky, ktoré si deti zamilujú

Drevené vlakové súpravy Brio

Ale či už si vyberiete klasickú alebo modernú cestu, môžete si byť istý, že po zakúpení sady drevených vláčikov od spoločnosti Brio dostanete viac, ako za to zaplatíte. Spoločnosť už dlhé roky doslova slúži ako štandard pre drevené vlakové súpravy. Ak je určitá značka drevené vláčiky kompatibilná s inými značkami, potom je určite kompatibilná aj s Brio.

Drevené vláčiky Brio
Drevené vláčiky BRIO, zábavný park s vlakom smrti

Niektorí rodičia sa setom Brio vyhýbajú kvôli ich drahým cenám, ale v okamihu, keď skúsili napodobniť vlastnú zbierku Brio, zistili, že to stálo viac ako tie náklady. Pri hraní so súpravami Brio oceníte nielen kvalitu samotných vlakov, ale dokonca aj brilantnosť návrhárov vlakových súprav Brio. Mnoho rodičov radšej zaplatí viac, kvôli získaniu kvality Brio. Pretože takmer všetky drevené vlaky od značky sú dobre navrhnuté, viete, že i keď investujete značné prostriedky, ktoré nesklamú vás.

Drevené vlakové súpravy BigJigs

BigJigs je ďalšia značka zameraná na výrobu drevených vlakov. Aj keď sa kvalita nerovná kvalite Brio, vlakové súpravy BigJigs sú predovšetkým cenovo dostupnejšie. Okrem toho vyrábajú veľa šikovných a jedinečných kúskov, najmä pokiaľ ide o ich nákladné automobily a destinácie.

Video: Súprava pirátskych vláčikov – hračky Bigjigs

BigJigs poskytuje niekoľko zaujímavých vlakových súprav. Najlacnejšou možnosťou pre kvalitnú a malú vlakovú súpravu pre začiatočníkov je sada Môj prvý vláčik. Aj keď obsahuje skôr osobné vozne ako nákladné, a preto neponúka zábavu pri vykladaní a nakladaní nákladu, obsahuje 2 domy a 2 osoby. Pre niektoré detí by to mohlo byť v porovnaní s nákladom väčšia zábava. Rozšírenou verziou tohto balíka je Dedinský vlak – Set, ktorý je v skutočnosti ďalej rozšírený v sade Mesto a Krajina – Set. Ak máte radi veľkú súpravu, môžete vyskúšať aj Súpravu nákladných vlakov.

Okrem základných setov sú k dispozícii aj sety v niektorých zábavných témach. Ak vaše dieťa miluje stavebné vozidlá, ako sú vlaky, mali by ste zvážiť Set stavebných vlakov. Pre fanúšikov vlakov a automobilov môžete vyskúšať súpravu Vidiecka železnica a Cestný set. Skvelá je aj ich fialová a ružová sada Rozprávkové mesto číslo-8. Sada na prenášanie železničných staníc BigJigs vám umožní zbaliť malé rozloženie vlaku do super dvojúrovňovej vlakovej súpravy.

Z rovnakej kategórie:

    Žiadne príspevky

Comments are closed.