Top voľba krémov proti vráskam

Kožné vrásky sa zvyčajne objavujú v dôsledku procesov starnutia, ako je glykácia, špecifické polohy pri spánku, strata hmotnosti a poškodenie slnkom.  Vekové vrásky sa môžu vyvíjať aj obvyklými výrazmi tváre, fajčením, zlou hydratáciou a rôznymi ďalšími faktormi. Čo sa tíka ľudí tomuto možno do istej miery zabrániť tým, že sa vyhneme nadmernému slnečnému žiareniu a správnej strave.

Ďalším spôsobom, ako sa zbaviť vrások, je použitie krémov proti vráskam.  Na trhu sú tisíce krémov.  Avšak naša je záležitosť starostlivosť o pokožku, a preto nie je možné použiť žiadny náhodný krém.  Predtým, ako si vyberiete pleťový krém proti vráskam, musíte zvážiť niekoľko vecí.

Ktoré veci je potrebné zvážiť pri výbere krémov proti vráskam:

  • Naskenujte štítok a uistite sa, že medzi prísadami sú retinoid, peptidy, antioxidanty, kyselina hyalurónová, ceramidy a bambucké maslo.
  • Vyberte si krém proti vráskam podľa typu pleti.  Ľahké krémy proti vráskam sú najlepšie pre mastnú pleť a bohatý krém je ideálny pre dehydratovaný typ pleti. 
  • Ľudia s veľmi citlivou pokožkou by si mali namiesto retinolu kúpiť krémy, ktoré obsahujú bakuchiol. 
  • Zložky krémov proti vráskam sa pri vystavení vzduchu alebo svetlu degradujú.  Uistite sa teda, že je zabalená v tmavej nepriehľadnej skúmavke. 

A víťazom je – Lux factor krém proti vráskam

Z vyššie uvedených dôvodov odporúčame používať krém Lux factor.  Spĺňa všetky kritériá uvedené v zozname.  Lux Factor krém je tou najlepšou voľbou, ktorú môžete urobiť, a pravdepodobne najúčinnejším a najbezpečnejším krémom proti vráskam zo všetkých. 

Krémy proti vráskam

Na základe vyššie uvedených faktorov zostavili sme zoznam ďalších odporúčaných krémov proti vráskam, ktoré sú dobré pre zdravie pokožky a v najlepšom prípade bojujú proti vráskam.

Ďalšie najlepšie krémy proti starnutiu pokožky a na boj proti vráskam

Nočný krém Neutrogena Rapid Wrinkle Repair

Tento krém proti starnutiu je v podstate miernejší hydratačný retinol, ktorý prináša nové povrchové bunky pokožky.  Pomáha postupne vyvíjať nový kolagén.  Krém Neutrogena je silný produkt tak že môže spôsobiť podráždenie pokožky.  Dôrazne sa odporúča nanášať veľmi tenkú vrstvu dve noci v týždni a postupne zvyšovať podľa vývoja tolerancie.

L’Oreal Revitalift Protivráskový a spevňujúci krém na tvár a krk

Krém obsahuje propylén, ktorý je cukorným proteínom a zvyšuje hydratáciu pokožky, znižuje výskyt vrások a zvyšuje hrúbku pokožky.  Tento krém proti vráskam je hodnotený na vrchu, najmä pokiaľ ide o vrásky na pokožke krku.  Má známku schválenia od široko certifikovaných dermatológov. 

Olay regeneračný Micro-Sochársky  krém

Hlavným prostriedkom na odstraňovanie vrások v tomto kréme je kyselina hyalurónová, ktorá hydratuje a kyprý pokožku.  Aminopeptidy navyše spevňujú pokožku a niacinamid (vitamín B3) pomáha odstraňovať výskyt zväčšených pórov a tuposti.

Roc Retinol Korekcia na hlboké vrásky

Výrobky obsahujúce retinol zvyčajne spôsobujú podráždenie pokožky, ale Roc Retinol krém proti vráskam má účinné hydratačné prísady, ktoré bránia a minimalizujú podráždenie.  Má povinný retinol na potlačenie starnutia pokožky.  

NEOCUTIS Lumiére Bio-regeneračný očný krém 

Táto krémová receptúra má silné rastové faktory, ktoré vyhladzujú a spevňujú oblasť očí, s kofeínom zvyšuje opuchy a znižuje kruhy.  

Vyberte si z vyššie uvedeného zoznamu krém proti vráskam, bude to skutočný rozdiel a budete môcť ošetrovať jemné vrásky a hlboké vrásky pokožky bez toho, aby ste dermatológovi platili vysoké poplatky.

Z rovnakej kategórie:

Comments are closed.