Nikdy by ste nemali zanedbávať starostlivosť o tetovanie

Získanie tetovania je veľmi dôležitým krokom vo vašom živote. Tetovanie dostáva stále viac a viac fanúšikov po celom svete a viac ľudí si chce týmto spôsobom ozdobiť svoju pleť. Okrem toho, že to vyzerá dobre, je to tiež dobrý spôsob, ako poslať svetu správu o sebe, ľuďoch alebo veciach, ktoré máte radi. Najdôležitejšie je, že dôverujete profesionálnemu tetovaciemu štúdiu.  Po výbere svojho dizajnu a tetovaní, umelci sú hotoví s prácou, to čo bude nasledovať, je starostlivosť o tetovanie a to je úplne na vašej zodpovednosti.

Tattoo Nano Shock

Posle tetovania starostlivosť (Tattoo Nano Shock) o neho je veľmi vážna záležitosť a mala by sa brať veľmi vážne. Vyžaduje si to určité zručnosti a znalosti, ale väčšinou je to jednoduché a ľahké, ak sa budete riadiť pokynmi vášho tetovacieho štúdia. Starostlivosť o tetovanie nie je len záležitosťou vášho tetovania, ktoré vyzerá dobre na vašej pokožke, ale tiež záležitosťou vášho zdravia, pretože správna starostlivosť o tetovanie krém Tattoo Nano Shock zabráni infekciám a podobným komplikáciám.

 Kroky pre starostlivosť o vaše tetovanie

Je veľmi dôležité nechať obväz zapnutý tak dlho, ako vám bude povedané. Viem, že by ste mohli byť v pokušení zložiť obväz, aby ste sa pozreli a obdivovali svoje nové tetovanie, ale vyžaduje sa trpezlivosť. Bez ohľadu na to, či vám váš umelec povedal, aby ste mali obväz ponechaný iba hodinu alebo celý deň, musíte postupovať podľa týchto pokynov.

Tattoo Nano Shock

Až potom, ako máte povolenie, sklonte si obväz a umyte si tetovanie. To je tiež veľmi dôležitý krok v starostlivosti o tetovanie. Použite teplú vodu a bezvonné mydlo na odstránenie prebytočnej/vysušenej krvi a plazmy a musíte to urobiť tak, že budete nežne a opatrne hladiť oblasť okolo tetovania a samé tetovanie. Je veľmi zlý nápad, trieť ho mocne aby ste ho vyčistili.

Ďalším krokom v starostlivosti o tetovanie je aplikovať naň malé množstvo mlieka. Urobte to preto aby bola vaša pokožka správne vyživovaná a výrazne to ovplyvní vzhľad tetovania v budúcnosti.

Starostlivosť o tetovanie si vyžaduje disciplínu a vytrvalosť

Po prvých niekoľkých krokoch starostlivosti o tetovanie sa to stane oveľa jednoduchšie, ale stále musíte byť veľmi disciplinovaní a pravidelne si umyte tetovanie, až kým sa úplne uzdraví. Zvyčajne to trvá asi dva až štyri týždne, kým sa tetovanie úplne uzdraví a už vám nehrozí baktéria a rôzne infekcie.

Počas tohto obdobia vaša starostlivosť o tetovanie zahŕňa pobyt mimo vody, pretože baktérie majú radi vodu a tiež jej udržiavanie mimo priameho slnečného žiarenia. Je tiež dôležité nevyberať šupinatú kožu okolo tetovania, pretože ťahanie za ňu môže tiež spôsobiť infekciu.

Prečítajte si článok na tému clip-in príčesky na predĺženie vlasov.

Z rovnakej kategórie:

Comments are closed.