Správna a nesprávna neha o clip-in príčesky

Clip-in príčesky na predĺženie vlasov môžu byť vyrobené buď zo skutočných ľudských vlasov alebo zo syntetických vlákien.  Tieto príčesky dodávajú prírodným vlasom dĺžku a objem, takže vyzerajú krajšie.

Na výber sú rôzne farby príčeskov na predlžovania vlasov, od hnedej, čiernej, červenej, ružovej a modrej.  Majú tiež rôzne dĺžky, takže si môžete vybrať tú, ktorú potrebujete. aby vaše príčesky vyzerali úplne prirodzene a aby boli bezpečne a správne pripnuté na vaše vlasy vyžadujú si určité zručnosti, aby ste dosiahli plynulý vzhľad.

Clip-in príčesky na predĺženie vlasov

Predtým, ako sa rozhodnete použiť príčesky, musíte sa najprv oboznámiť s dávkou starostlivosti o tento konkrétny typ predlžovania vlasov.

Správna neha

  • Dbajte na to, aby ste dodržiavali konkrétne pokyny týkajúce sa starostlivosti o príčesky, ktoré sa dodávajú s vlasmi.  Pomôže vám to zabezpečiť, aby vám príčesky poskytli najlepšiu hodnotu za vaše peniaze a vydržali dlho.    
  • Pri stlačení prebytočnej vody z vlasov pomocou uteráka po šampónovaní buďte vždy opatrní.   Nezabudnite použiť kefu s mäkkými štetinami, keď si rozčesávate príčesky a prejdite po nich prstami, aby ste ich udržali rovno po rozčesávani.    
  • Šampónujte svoje príčesky smerom nadol s mimoriadnou starostlivosťou.   
  • Pomocou kondicionéra, séruma alebo oleja upravte vlasy k okrajom od príčeskom.

Nesprávna neha

  • Vyhnite sa ťahaniu vlasov, akonáhle ste aplikovali príčesky.   
  • Nikdy nepoužívajte kondicionér, sérum alebo olej na spodnej časti vašich prírodných vlasov, pretože by to mohlo mať za následok uvoľnenie príčeskov.    
  • Nedotýkajte sa prstami smermi nahor k protikladom vašich príčeskov pri každom šampónovaní vlasov.   
  • Po šampónovaní pridbajte nech vám vlasy príliš nevyschnú, pretože to môže mať za následok poškodenie vašich príčeskov.  Ako alternatívu môžete po vyschnutí prebytočnej vody jednoducho zaplatiť svojmu kádernikovi nech to upraví .    
  • Nepoužívajte na vlasy žiadny druh chemikálií, pretože by to mohlo spôsobiť, že by sa vaše príčesky stali nevhodnými a tvrdými.    

Ako funguju clip-in príčesky

Najvyššia kvalita predĺžení je vyrobená z pravých ľudských vlasov a vlasy indického Remyho sa považujú za najobľúbenejšie.  Tieto predĺženia sú pripevnené k vašim prírodným vlasom pomocou malých nepozorovateľných klipsov. Tieto klipsy sa potom pripínajú medzi vlasovými časťami a sú citlivé na tlak, takže je dôležité byť opatrný pri každej manipulácii.

https://www.youtube.com/watch?v=JDevzhoKyHk
Ako nasadiť clip in vlasy

Clip-in príčesok na predlžovanie vlasov je veľmi cenovo dostupný a zábavný na použitie a ponúka jednoduchý a pohodlný spôsob zmeny účesu kedykoľvek chcete. Tajomstvo získania kvalitných príčeskov spočíva v tom, že si vyberiete správnu textúru a farbu, ktorá dokonale ladí s vašimi prírodnými vlasmi. Vďaka týmto príčeskam už nemusíte navštíviť salón, len aby ste získali strih alebo novú farbu vlasov, čo vám pomôže dlhodobo ušetriť peniaze.

Zaujímajú vás témy o kozmetike, ako je tento článok? Potom si prečítajte tiež článok na tému krémy proti vráskam.

Z rovnakej kategórie:

Comments are closed.